Bölme Duvar Sistemleri

Uygulama tecrübemizin verdiği saha bilgisi ile; İnovatif, Fonksiyonel ve Dekoratif ürün portföyümüzle, en önemli çözüm ortağınız olmayı amaçlamakta;

13 yıllık tecrübemiz ile Yurt içinde, ülkemizin tamamına yayılan çözüm ortağı ve bayilerimizle; Yurt dışında, farklı coğrafyaların, farklı beklentilerine ürettiğimiz alternatif çözümlerle; Ülkemize, sektöre ve çözüm ortaklarımıza “Artı Değer” katmak gaye ve azmindeyiz.

Ofis bölme duvar, Modüler bölme duvar, Cam bölme duvar, Seperatör bölme duvar,  Ahşap bölme duvar

ve diğer ürün çeşitlerimizle ofisleriniz için en ideal olanı sizlere sunuyoruz.
Daha fazla şeffaflık! Düşeyde prollsiz cam birleşimleri ile, daha fazla şeffaf alan imkanı. Zemin ve tavanda 50mm kesitli proller.

Daha dekoratif alanlar Ahşap Entegrasyonu! Camların arasına ahşap modüller ekleyerek, şeffaflığı azaltmadan, daha dekoratif alanlar kazanma imkanı.

Mekanlara anlamlar yüklüyoruz Camlara, renkli ve satine lm uygulamarı ile mekanların kullanım kabiliyetini artırma ve şeffaflıktan ödün vermeden mekanlara anlamlar yükleme imkanı.

Elektrikasyon Panelleri Odaların, aydınlatma anahtarları, klima kontrol üniteleri vb. ihtiyaçları için, kapı kenarlarına ya da sistemin içine entegre edilebilen kablo kanalı uygulama imkanı.

Ahşap Kapı Uygulamaları Cam bütünlüğünün içine, daha dekoratif bir görüntü katmak için, ahşap kapı uygulama imkanı!Giriş Kontrol Ünitesi Odalara giriş çıkışları kontrol altında tutabilmek için, şifreli, kart okuyuculu, parmak izi okuyuculu kapı giriş kontrol ünitelerini sisteme entegre edebilme imkanı!

WEGNI 50

WEGNI WALL

WEGNI DS

AYARLI KAPI KASALARI

WEGNI DG

CAM KAPILAR

SEPERATÖR

SÜRME KAPILAR