Skip to main content

Seperatör Bölme Sistemleri

Seperatör bölme sistemlerinde 13 yıllık tecrübemiz ile Yurt içinde, ülkemizin tamamına yayılan çözüm ortağı ve bayilerimizle; Yurt dışında, farklı coğrafyaların, farklı beklentilerine ürettiğimiz alternatif çözümlerle; Ülkemize, sektöre ve çözüm ortaklarımıza “Artı Değer” katmak gaye ve azmindeyiz.

FAAL OFİS

SEPERATÖR BÖLME SİSTEMLERİ

Daha fazla şeffaflık! Düşeyde prollsiz cam birleşimleri ile, daha fazla şeffaf alan imkanı. Zemin ve tavanda 50mm kesitli proller.

Daha dekoratif alanlar Ahşap Entegrasyonu! Camların arasına ahşap modüller ekleyerek, şeffaflığı azaltmadan, daha dekoratif alanlar kazanma imkanı.
Mekanlara anlamlar yüklüyoruz Camlara, renkli ve satine lm uygulamarı ile mekanların kullanım kabiliyetini artırma ve şeffaflıktan ödün vermeden mekanlara anlamlar yükleme imkanı.
Elektrikasyon Panelleri Odaların, aydınlatma anahtarları, klima kontrol üniteleri vb. ihtiyaçları için, kapı kenarlarına ya da sistemin içine entegre edilebilen kablo kanalı uygulama imkanı.
Ahşap Kapı Uygulamaları Cam bütünlüğünün içine, daha dekoratif bir görüntü katmak için, ahşap kapı uygulama imkanı!Giriş Kontrol Ünitesi Odalara giriş çıkışları kontrol altında tutabilmek için, şifreli, kart okuyuculu, parmak izi okuyuculu kapı giriş kontrol ünitelerini sisteme entegre edebilme imkanı!

W40

W42

W50

W80

WDS

WDG

SEPERATÖR

LAMİNAT KAPILAR

CAM KAPILAR

SÜRME KAPILAR

AKILLI CAM SİSTEMLERİ

Hızlı, Doğru ve Ekonomik

Modern Seperatör bölme sistemleri üretmekteyiz.

Film ve Jaluzi Uygulaması!

Camlı modüllerin arasına butonlu mikro jaluziler konularak, istenildiğinde gizlilik sağlama imkanı. Aynı şekilde camlı modüllere film uygulaması ile dekoratif ve talebe göre ışık/görüntü kombinasyonları oluşturma imkanı.

Yüksek Akustik Performans!

Ahşap modüllerin arasına konulan taş yünü levhalar, sistem birleşimlerinde kullanılan akustik bantlar, sistem zemin/tavan/duvar birleşimlerinde kullanılan akustik özellikli bantlarla, yüksek akustik performans.

Süpürgelik Gerektirmiyor

50 mm alt baza yüksekliği ile, sistemin uygulandığı bölüme ayrıca süpürgelik uygulanmasına gerek kalmamaktadır.

Cam Cama Köşe Dönüş

Cam Cama Köşe Dönüş İç ve Dış köşe dönüşler, köşe profili ile dönülebildiği gibi, cam cama da dönülebiliyor.

FAAL OFİS

 

 

MODERN SEPERATÖR BÖLME SİSTEMLERİ – +90 (216) 517 15 25 – +90 (216) 517 15 26